Нвк Ліцей Професіонал

Результат фінансового скорингу від YouControl — композитний індекс FinScore. Розкажіть своїм знайомим за кордоном, що насправді відбувається в Україні. Впроваджено інноваційну канадську програму з англійської мови «SMRT» для учнів 4-6 класів. 15 жовтня 2011 року ліцей «Професіонал» відзначив своє 20-річчя. Ліцей Професіонал» забезпечує поглиблене вивчення англійської мови та комп’ютерних технологій. Усі витрати, пов’язані з проведенням змагань, покриваються за рахунок Харківського обласного осередку Всеукраїнського Союзу Таеквон-До.

лицей профессионал

В комерційних тарифах система VKURSI отримує дані з “Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань” в режимі реального часу. Доступ до повних даних з ЄДР по юридичним особам та ФОП в режимі реального часу по АРІ надається міністерством юстиції та ДП “НАІС” на комерційній основі (Договір про надання сервісної послуги). Наша компанія підписала даний договір і за кожний запит/перевірку сплачує ДП “НАІС” суму передбачену договором.

Увійти, Або Зареєструватися:

© Харківський національний університет міського господарства імені О. Офіційний веб-сайт Харківського національного університету міського господарства https://pvml.com.ua/ імені О. Всі контролюючі органи окрім ДФСУ вказують точну дату, строки проведення (кількість днів), місце проведення перевірки.

  • Дані в системі VKURSI є похідними від інформації, яка отримана з офіційних відкритих джерел.
  • Відповідно, МЕРТ вело списки суб’єктів господарювання, до яких такі санкції застосовувалися.
  • Система оцінки фінансової стійкості компанії шляхом переведення у бали попередньо обчислених фінансових показників.
  • Вчинили дії, що можуть зашкодити інтересам національної економічної безпеки тощо.

Далі алгоритм вичитує власників ТМ, авторського права, корисних моделей, порівнює ці дані з даними ЄДР і якщо назва компанії або ПІБ співпадають, додає інформацію в досьє. Якщо дані по компанії некоректно, або з помилкою внесені до першоджерела, рекомендуємо звертатися до розпорядника інформації, ми не можемо вносити зміни до державних реєстрів. Унікальний інструмент пошуку, перевірки та аналізу об’єктів нерухомого майна, які належать компанії або ФОП.

Нам

Відповідно, МЕРТ вело списки суб’єктів господарювання, до яких такі санкції застосовувалися. 14 ЗУ «Про валюту та валютні операції». Отримайте ключову інформацію про фірму НВК “ЛІЦЕЙ ПРОФЕСІОНАЛ”. Юридична інформація про фірму допоможе власнику в прийняттi рішення, співпрацювати з контрагентом або уникнути.